USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Porto De Galinhas Porto de Galinhas Flat Porto De Galinhas Pôrto das Galinhas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Flat Porto de Galinhas Porto de Galinhas Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Flat Porto De Galinhas Aparthotel

Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

62

Flat Porto De Galinhas Aparthotel 3*

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in de kamers

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Eten op locatie

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Kiderclub

Kinderspeelruimte

Speelzaal

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Dit Flat Porto De Galinhas Aparthotel met 3 sterren biedt accommodatie met Wi-Fi in de kamers op 15 minuten rijafstand van het strand Merepe. Een speelzaal, een kinderclub en buiten speelruimtes zijn beschikbaar in dit aparthotel voor de kleine gasten.

Het centrum van Pôrto das Galinhas kan worden bereikt binnen 25 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals Porto de Galinhas liggen op 4 km verderop. Flat Porto De Galinhas Aparthotel is op 25 minuten loopafstand van de Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa gevestigd. Dit hotel in Pôrto das Galinhas bevindt zich binnen een paar straten van Muro Alto Beach.

De kamers beschikken over een kitchenette en een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Leuke accenten om uw verblijf te verbeteren zijn onder andere een apart toilet en een douche. De aparte badkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals badlakens en handdoeken voor het extra comfort van de gasten. Je kunt van uitzicht op het zwembad genieten.

Beijupira Muro Alto biedt een breed scala aan Braziliaanse maaltijden en ligt op minder dan 1 km verwijderd van dit comfortabele Flat Porto De Galinhas Aparthotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Mercadinho Santana
    2842 km
  • Praia do Cupe
    4179 km
  • Compensa Port
    1784 km
  • strand Cupe
    1232 km
  • Ateliê Gilberto Carcará
    3925 km
  • Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson
    2649 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Guararapes
    46 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Lift
  • Brandblussers

Horeca

  • Keukengerei
  • Bar/ lounge

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Tuin
  • Sauna

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • Kinderspeelruimte
  • Kiderclub
  • Speelzaal

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 22:00
Uitchecken: van 07:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 3-sterren Flat Porto De Galinhas Aparthotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van 3-sterren Flat Porto De Galinhas Aparthotel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Flat Porto De Galinhas Aparthotel?

    Guararapes luchthaven en Flat Porto De Galinhas Aparthotel zijn gescheiden door een 50 km afstand.
  • Is er parkeergelegenheid bij 3-sterren Flat Porto De Galinhas Aparthotel?

    Ja, 3-sterren Flat Porto De Galinhas Aparthotel biedt gratis privéparkeerplaatsen gratis aan.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Flat Porto De Galinhas Aparthotel?

    Klanten van Flat Porto De Galinhas Aparthotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit 3-sterren aparthotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit 3-sterren aparthotel is $45. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Wat voor soort zwembad biedt Flat Porto De Galinhas Aparthotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij Flat Porto De Galinhas Aparthotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Flat Porto De Galinhas Aparthotel, Brazilië

Rod 09 Km 03 Porto De Galinhas Muro Alto Condominio Clube, Pôrto das Galinhas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved